Odstráňte pachy z automobilu

Pamätáte si na nezabudnuteľný pocit čistoty a novostí vášho nového auta? Časom sa táto príjemná vôňa zmení často na nepríjemný zápach.  Vedeli ste však, že je možné znovu zažiť opäť vôňu nového auta, a to dokonca aj v staršom vozidle?

Čo je to Ozón a prečo sa používa v detailingu automobilov?

Ozón je anorganický plyn nazývaný trioxygén, ktorý, ako naznačuje jeho názov, tvorí ozónovú vrstvu, ktorá obklopuje samotnú Zem. Mnoho ľudí si však neuvedomuje, že Ozón je aj deštruktívnym plynom. Dokonca aj guma, plasty a čalúnenie degradujú, ak sú vystavené ozónu dlhší čas. Čistenie automobilu  ozónom je v tomto prípade ideálnym spôsobom, ako úplne odstrániť zápach z interiéru vozidla.

Akým spôsobom ozón účinkuje?

Čistenie ozónom v automobiloch a iných motorových vozidlách spočíva v čerpaní ozónu z generátora plynného ozónu do uzavretej kabíny automobilu. Dvere a okná sú zatvorené a časti, do ktorej vchádza plynový kanál ozónu, je utesnená pomocou pásky. Po zapnutí sa jednotky generátora ozónu uvedú do činnosti až 2 hodiny, počas ktorých sa čistý ozón čerpá do interiéru automobilu a začne odstraňovať všetky nežiaduce pachy.

Môže čistenie ozónom v aute úplne odstrániť zápach?

Aj keď si ľudia myslia že odstrániť zápach je môže rôznymi detergentami – tie zápach len maskujú. Generovanie ozónu však nemaskuje ani neodfiltruje pachy. Z dôvodu deštruktívnej povahy ozónu, čerpaného v plyne, účinne eliminuje zápach ničením pachových častíc, aj keď sú také malé ako mikroskopické častice cigaretového dymu, ktoré sa dostávajú do čalúnenia kabíny automobilu.

Ozón  je jediný spôsob, ako kedykoľvek a kdekoľvek natrvalo odstrániť akýkoľvek zápach.

Hľadáte spoľahlivé čistenie ozónom v Bratislave, Malackách a celom Bratislavskom kraji? Ozonecleaning.sk je špecialista na čistenie ozónom.